קורס סקצ’אפ מתחילים

קורס סקצ’אפ מתחילים

קורס סקצ'אפ מקיף אונליין (מועד ערב) ייצא לדרך ביום רביעי , 11.10.2023

הבטיחו את מקומכם, וזכו ללמוד את תוכנת תלת-הממד הטובה ביותר!

סקצ'אפ ישראל

מרכז ההדרכה הרשמי ללימוד - ATC

קורס סקצ’אפ מתחילים

קורס סקצ'אפ למתחילים מטעם מרכז ההדרכה הרשמי ללימוד סקצ'אפ בישראל, מציג ומלמד את יסודות התוכנה. זוהי בחירה מצוינת ללימוד עבור כל מי שרוצה לשרטט מודלים תלת מימדיים (3D) באמצעות סקצ'אפ, בין אם הוא איש מקצוע ובין אם הוא אדם פרטי הרוצה לעצב ולתכנן חלל או לארגנו מחדש.

קורס סקצ’אפ מתחילים – הדרך הנכונה ללמוד את תוכנת סקצ’אפ מבסיסה

הקורסים המתקיימים כעת

12.09.2022
בוקר
לרשימת השיעורים

הלימוד יתקיים בימי שני בין התאריכים 12.09.2022 – 17.10.2022 בין השעות 13:00-10:00 בבוקר.

להלן פירוט התאריכים:

שיעור 1 – 12.09.2022

שיעור 2 – 19.09.2022

שיעור 3 – 03.10.2022

שיעור 4 – 17.10.2022

דרישות קדם

היכרות עם סביבה ממוחשבת.

אודות הקורס

קורס זה שם דגש על שיטות העבודה השונות בסקצ’אפ וחוקר בצורה רחבה את הפקודות הבסיסיות בתוכנה ונותן את ההדרכה לעבודה נכונה ויעילה. קורס זה נלמד על גבי גרסת סקצ’אפ החינמית אשר ניתנת להורדה דרך האתר שלנו. כל משתתף יקבל את ספר ההדרכה הרשמי והמלא לתוכנה. ספר זה ילווה את הלימוד.

למי מיועד

הקורס מויעד עבור כל מי שרוצה ללמוד, להתנסות ו/או להתחיל לשרטט מודלים תלת מימדיים (3D) באמצעות סקצ’אפ, בין אם אתה איש מקצוע ובין אם אתם אדם פרטי הרוצה לעצב, לארגן או לתכנן חלל.

תעודת סקצ'אפ

כל בוגרי הקורס, זכאים לתעודת סיום רשמית של סקצ’אפ עבור קורס מתחילים.

סילבוס

לנוחיותכם, מצ”ב הסילבוס להורדה

מתכונת הקורס

מתכונת הקורס היא ארבעה ימי מפגש של 3 שעות מלאות. סך הכול 16 שעות אקדמאיות. תינתן אפשרות להמשיך לקורס מתקדמים, ולהשלים את הלימוד של כל התוכנה.
היכרות עם סביבה ממוחשבת.
קורס זה שם דגש על שיטות העבודה השונות בסקצ'אפ וחוקר בצורה רחבה את הפקודות הבסיסיות בתוכנה ונותן את ההדרכה לעבודה נכונה ויעילה. קורס זה נלמד על גבי גרסת סקצ'אפ החינמית אשר ניתנת להורדה דרך האתר שלנו. כל משתתף יקבל את ספר ההדרכה הרשמי והמלא לתוכנה. ספר זה ילווה את הלימוד.
הקורס מויעד עבור כל מי שרוצה ללמוד, להתנסות ו/או להתחיל לשרטט מודלים תלת מימדיים (3D) באמצעות סקצ'אפ, בין אם אתה איש מקצוע ובין אם אתם אדם פרטי הרוצה לעצב, לארגן או לתכנן חלל.
כל בוגרי הקורס, זכאים לתעודת סיום רשמית של סקצ'אפ עבור קורס מתחילים.
לנוחיותכם, מצ"ב הסילבוס להורדה
מתכונת הקורס היא ארבעה ימי מפגש של 3 שעות מלאות. סך הכול 16 שעות אקדמאיות. תינתן אפשרות להמשיך לקורס מתקדמים, ולהשלים את הלימוד של כל התוכנה.

מועדים נוספים

רוצה לדעת על מועדים נוספים לקורס סקצ’אפ מתחילים אחרי המועדים המוצגים ?

רוצה לדעת על קורסים נוספים וחדשות מקצועיות ?

הצטרף

ותבחר כיצד תרצה להישאר מעודכן

שאלות ותשובות

כל משתתף בקורס מקבל את ספר ההדרכה הרשמי לתוכנת סקצ'אפ ועמדת מחשב עם הגרסה העדכנית המלאה של התוכנה. לכתיבת הערות והארות, מומלץ להביא עט או עיפרון ומרקר להדגש. כמו כן, מומלץ להביא בקבוק שתיה וכיבוד ממריץ להעלאת הריכוז.
חלק מהשיעור מובנה בצורה של תרגול ופתרון מודלים, אך בסוף כל שיעור ניתנים שיעורי בית לתרגול נוסף. התרגילים נמצאים בספר עם הנחיות, ואת הקבצים מומלץ וכדאי לשלוח למרצה לקבלת פידבק.
כן, אם מאיזושהי סיבה יש בקשה לביטול הקורס, התשלום יוחזר ללקוח, בניכוי דמי ביטול בשיעור של 5% ממחיר העסקה
ניתן להשלימו! אנחנו מאוד ליברלים בכל הנוגע להשלמת שיעורים. אנחנו מאפשרים להשלים שיעור או בקורס המקביל (מועד בוקר או ערב) או בקורס עוקב בהודעה מראש. בכל מקרה, בסוף כל שיעור נשלח דיוור עם סיכום השיעור והעמודים בספר, כך שניתן לחזור על כך עצמאית.
בהחלט כן! סקצ'אפ ישראל היא לא רק המרכז הרשמי ללימוד תוכנה, אלא גם המפיצים הבלעדיים כאן בישראל. ללומדים בקורסים ניתנת הנחה אותה ניתן לממש במהלך הלימודים.
בכיתה אנחנו עובדים על פרויקטים משותפים, שעיקרם הוא ללמוד את שיטת הלימוד. המלצתנו היא לתרגל את הנושא בכיתה, ללמוד את העקרונות והדרך ולאחר מכן, לתרגל על פרויקטים אישיים שלכם. יחד עם זאת, תוכלו תמיד לעבוד על פרויקטים שלכם ולהיוועץ ולקבל הדרכה מהמרצה.
כיתת המחשבים שלנו מאובזרת עם מחשבי PC. אנחנו לא ממליצים להביא את המחשב האישי, כי חלק מתהליך הלימוד הוא השתלטות מחשב המרצה והדגמה על כל המחשבים בכיתה. חשוב להבין כי העבודה על שתי מערכות ההפעלה הן כמעט זהות. ישנם הבדלים אחדים אשר רשומות בספר ונשמח לסייע בהגדרתן. במידה ונדרשות התאמות פרטניות, ניתן לתאם השתלטות ולעדכן אותם. כל ההנחיות כתובות בספר.
כדאי להתקשר למשרד ולהיוועץ בתוכן השיעור. חלק מהשיעורים הם נושאים עצמאיים, שאינם ממשיכים לשיעורים הבאים. במידה ופספסתם, וקיימת לכם האפשרות להגיע להמשך, חזרו על החומר עצמאית ולמדו את הדברים החדשים. ובכל מקרה, השלימו את השיעור בצורה מסודרת.
כן! מטרת העל שלנו היא שהלומדים בקורסים ישתמשו ויהנו מהתוכנה, ויפיקו ממנה את הנדרש להם. לצורך כך, בתוספת הבנה כי לעיתים רצף הלימודים נקטע, אנחנו מאפשרים לכל לומד לחזור על שיעורים נבחרים ללא עלות בקורס שיבחר. ההטבה הזו היא חד פעמית.
אנחנו המרכז הרשמי המורכז בארץ,ATC, ולשם כך עברנו הכשרה מקיפה ומבדקים הכוללים מבחני ידע בסקצ'אפ ומבחני עמידה ולימוד כיתה. אנו דואגים כי מיטב המורים בתוכנה יעבירו את הלימוד בסקצ'אפ. בנוסף, כל לומד אשר מסיים את הלימודים מקבל תעודה של סקצ'אפ העולמית על הסמכה בתוכנה.
נגן וידאו

המלצות

דרכי הגעה

הקורס מועבר במכללת אתגר, ברחוב דוד חכמי 15, תל אביב.

מגיעים באוטובוס

עצירה על דרך בגין: קווים 40, 42, 50, 240, 250, 251, 350. עצירה על רחוב המסגר: קווים 51, 60, 127, 160, 171.

למגיעים ברכבת

ניתן לרדת בתחנת ההגנה ומשם הליכה של 15 דקות או מונית שירות מספר 50,51 המגיעה עד למגדל סונול. ניתן לרדת גם בתחנת השלום, לחצות את הכביש ולקחת כל מונית שירות הפונה דרומה ולרדת במגדל סונול.

למגיעים ברכב

חניון בגין – בדרך מנחם בגין 60, בעלות של 20 ש”ח ליום. חניון אולדן – ברחוב דוד חכמי 35, בעלות של 25 ש”ח ליום.
;

התחבר

הרשם/י לפתיחת חשבון

להורדת התוכנה בחינם נא מלאו את הפרטים

שמנו לב שהפנייה היא בנושא תמיכה