קורס סקצ’אפ מתקדמים

קורס סקצ’אפ מתקדמים

קורס סקצ'אפ מקיף אונליין (מועד ערב) ייצא לדרך ביום רביעי , 11.10.2023

הבטיחו את מקומכם, וזכו ללמוד את תוכנת תלת-הממד הטובה ביותר!

סקצ'אפ ישראל

מרכז ההדרכה הרשמי ללימוד - ATC

קורס סקצ’אפ מתקדמים

קורס סקצ'אפ למתקדמים בעלי נסיון בסקצ'אפ.הקורס נלמד על-גבי הגרסה המלאה ושם דגש על צורת העבודה הנכונה, תוך כדי לימוד והטמעת כל הכלים המתקדמים בתוכנה. הקורס מלווה בספר ההדרכה הרשמי של התוכנה בעברית, ומתאים לבעלי מקצוע אשר רוצים לשלב את התוכנה כחלק מתהליך עבודתם.

הקורסים המתקיימים כעת

24.10.2022
בוקר
לרשימת השיעורים

הלימוד יתקיים בימי שני בין התאריכים 24.10.2022 – 21.11.2022 בין השעות 13:00-10:00 בבוקר.

להלן פירוט התאריכים:

שיעור 1 – 24.10.2022

שיעור 2 – 31.10.2022

שיעור 3 – 07.11.2022

שיעור 4 – 14.11.2022 – השתלמות LayOut

שיעור 5 – 21.11.2022

דרישות קדם

כדי להתחיל את הלימוד, נדרש ידע קודם ב: מיומנות עם עכבר שלושה כפתורים סטנדרטי בסביבת Windows. מיומנות בניווט בתוך סביבת סקצ’אפ. הבנת שיטות עבודה עם העכבר “Click – שחרור – Click” לעומת “Click וגרירה”. יצירת מערך חזרות קווי ומעגלי בתוך SketchUp. יצירת צורות גאומטריות בסיסיות, כולל מצולעים, קשתות. שימוש בכלים מתקדמים כגון כלי ה-Texture Tweaker. שימוש ב-Group וב-Components כדי לבודד גיאומטריה, תוך הבנת ייחודם. יצירת חומרים ושימוש בדפדפן החומרים. יישום סגנונות ב-SketchUp.

אודות הקורס

קורס זה נלמד על-גבי גרסת סקצ’אפ פרו ומיועד למשתמשים מנוסים בסקצ’אפ שרוצים לחקור נושאים מתקדמים בתוכנה. קורס סקצ’אפ למתקדמים מתעסק בשילוב של קבצים שונים תוך כדי העבודה. הקורס יעסוק בכל תהליך הייבוא של קבצי CAD מתוך אוטוקאד לסקצ’אפ ובניית מודל מתוכם בצורה נכונה, יעילה ותוך שימוש בכל הפקודות הנרחבות הקיימות בתוכנה.

למי מיועד

הקורס מיועד למשתמשים מנוסים בסקצ’אפ שרוצים לחקור נושאים מתקדמים בתוכנה.

תעודת סקצ'אפ

כל בוגרי הקורס, זכאים לתעודת סיום רשמית של סקצ’אפ.

סילבוס

לנוחיותכם, מצ”ב הסילבוס להורדה

מתכונת הקורס

[הקורס מחולק לחמישה ימי לימוד של 3 שעות מלאות. סך הכול 15 שעות מלאות, 16 שעות אקדמאיות.] —דרוש אימות. הנושאים שיילמדו בקורס: עבודה עם קבצי CAD, יבואם לסקצ’אפ ובניית מודל מתוכם. שימוש בתכונות מתקדמות של סקצ’אפ כולל שכבות, סצנות, מבטי תצוגה שונים, קומפוננטים מורכבים. יצירת משטחי טופוגרפיים באמצעות תכניות ותצלומים קיימים. היכרות עם פלאגינים. לימוד תוכנת Layout ככלי שרטוט דו ממדי וכמצגת.
כדי להתחיל את הלימוד, נדרש ידע קודם ב: מיומנות עם עכבר שלושה כפתורים סטנדרטי בסביבת Windows. מיומנות בניווט בתוך סביבת סקצ'אפ. הבנת שיטות עבודה עם העכבר "Click – שחרור – Click" לעומת "Click וגרירה". יצירת מערך חזרות קווי ומעגלי בתוך SketchUp. יצירת צורות גאומטריות בסיסיות, כולל מצולעים, קשתות. שימוש בכלים מתקדמים כגון כלי ה-Texture Tweaker. שימוש ב-Group וב-Components כדי לבודד גיאומטריה, תוך הבנת ייחודם. יצירת חומרים ושימוש בדפדפן החומרים. יישום סגנונות ב-SketchUp.
קורס זה נלמד על-גבי גרסת סקצ'אפ פרו ומיועד למשתמשים מנוסים בסקצ'אפ שרוצים לחקור נושאים מתקדמים בתוכנה. קורס סקצ'אפ למתקדמים מתעסק בשילוב של קבצים שונים תוך כדי העבודה. הקורס יעסוק בכל תהליך הייבוא של קבצי CAD מתוך אוטוקאד לסקצ'אפ ובניית מודל מתוכם בצורה נכונה, יעילה ותוך שימוש בכל הפקודות הנרחבות הקיימות בתוכנה.
הקורס מיועד למשתמשים מנוסים בסקצ'אפ שרוצים לחקור נושאים מתקדמים בתוכנה.
כל בוגרי הקורס, זכאים לתעודת סיום רשמית של סקצ'אפ.
לנוחיותכם, מצ"ב הסילבוס להורדה
[הקורס מחולק לחמישה ימי לימוד של 3 שעות מלאות. סך הכול 15 שעות מלאות, 16 שעות אקדמאיות.] ---דרוש אימות. הנושאים שיילמדו בקורס: עבודה עם קבצי CAD, יבואם לסקצ'אפ ובניית מודל מתוכם. שימוש בתכונות מתקדמות של סקצ'אפ כולל שכבות, סצנות, מבטי תצוגה שונים, קומפוננטים מורכבים. יצירת משטחי טופוגרפיים באמצעות תכניות ותצלומים קיימים. היכרות עם פלאגינים. לימוד תוכנת Layout ככלי שרטוט דו ממדי וכמצגת.

מועדים נוספים

רוצה לדעת על מועדים נוספים לקורס סקצ’אפ מתקדמים אחרי המועדים המוצגים ?

רוצה לדעת על קורסים נוספים וחדשות מקצועיות ?

הצטרף

ותבחר כיצד תרצה להישאר מעודכן

שאלות תשובות

כל משתתף בקורס מקבל את ספר ההדרכה הרשמי לתוכנת סקצ'אפ ועמדת מחשב עם הגרסה העדכנית המלאה של התוכנה. לכתיבת הערות והארות, מומלץ להביא עט או עיפרון ומרקר להדגש. כמו כן, מומלץ להביא בקבוק שתיה וכיבוד ממריץ להעלאת הריכוז.
חלק מהשיעור מובנה בצורה של תרגול ופתרון מודלים, אך בסוף כל שיעור ניתנים שיעורי בית לתרגול נוסף. התרגילים נמצאים בספר עם הנחיות, ואת הקבצים מומלץ וכדאי לשלוח למרצה לקבלת פידבק.
כן, אם מאיזושהי סיבה יש בקשה לביטול הקורס, התשלום יוחזר ללקוח, בניכוי דמי ביטול בשיעור של 5% ממחיר העסקה
ניתן להשלימו! אנחנו מאוד ליברלים בכל הנוגע להשלמת שיעורים. אנחנו מאפשרים להשלים שיעור או בקורס המקביל (מועד בוקר או ערב) או בקורס עוקב בהודעה מראש. בכל מקרה, בסוף כל שיעור נשלח דיוור עם סיכום השיעור והעמודים בספר, כך שניתן לחזור על כך עצמאית.
בהחלט כן! סקצ'אפ ישראל היא לא רק המרכז הרשמי ללימוד תוכנה, אלא גם המפיצים הבלעדיים כאן בישראל. ללומדים בקורסים ניתנת הנחה אותה ניתן לממש במהלך הלימודים.
אנחנו המרכז הרשמי המורכז בארץ,ATC, ולשם כך עברנו הכשרה מקיפה ומבדקים הכוללים מבחני ידע בסקצ'אפ ומבחני עמידה ולימוד כיתה. אנו דואגים כי מיטב המורים בתוכנה יעבירו את הלימוד בסקצ'אפ. בנוסף, כל לומד אשר מסיים את הלימודים מקבל תעודה של סקצ'אפ העולמית על הסמכה בתוכנה.
בכיתה אנחנו עובדים על פרויקטים משותפים, שעיקרם הוא ללמוד את שיטת הלימוד. המלצתנו היא לתרגל את הנושא בכיתה, ללמוד את העקרונות והדרך ולאחר מכן, לתרגל על פרויקטים אישיים שלכם. יחד עם זאת, תוכלו תמיד לעבוד על פרויקטים שלכם ולהיוועץ ולקבל הדרכה מהמרצה.
כיתת המחשבים שלנו מאובזרת עם מחשבי PC. אנחנו לא ממליצים להביא את המחשב האישי, כי חלק מתהליך הלימוד הוא השתלטות מחשב המרצה והדגמה על כל המחשבים בכיתה. במידה ונדרשות התאמות פרטניות, ניתן לתאם השתלטות ולעדכן אותם. לעניין הלימוד, בספר יש הנחיות מפורטות למשתמשי ה-MAC.
כדאי להתקשר למשרד ולהיוועץ בתוכן השיעור. חלק מהשיעורים הם נושאים עצמאיים, שאינם ממשיכים לשיעורים הבאים. במידה ופספסתם, וקיימת לכם האפשרות להגיע להמשך, חזרו על החומר עצמאית ולמדו את הדברים החדשים. ובכל מקרה, השלימו את השיעור בצורה מסודרת.
כן! מטרת העל שלנו היא שהלומדים בקורסים ישתמשו ויהנו מהתוכנה, ויפיקו ממנה את הנדרש להם. לצורך כך, בתוספת הבנה כי לעיתים רצף הלימודים נקטע, אנחנו מאפשרים לכל לומד לחזור על שיעורים נבחרים ללא עלות בקורס שיבחר. ההטבה הזו היא חד פעמית.
נגן וידאו

עבודות של הבוגרים שלנו

המלצות

דרכי הגעה

הקורס מועבר במכללת אתגר, ברחוב דוד חכמי 15, תל אביב.

מגיעים באוטובוס

עצירה על דרך בגין: קווים 40, 42, 50, 240, 250, 251, 350. עצירה על רחוב המסגר: קווים 51, 60, 127, 160, 171.

למגיעים ברכבת

ניתן לרדת בתחנת ההגנה ומשם הליכה של 15 דקות או מונית שירות מספר 50,51 המגיעה עד למגדל סונול. ניתן לרדת גם בתחנת השלום, לחצות את הכביש ולקחת כל מונית שירות הפונה דרומה ולרדת במגדל סונול.

למגיעים ברכב

חניון בגין – בדרך מנחם בגין 60, בעלות של 20 ש”ח ליום. חניון אולדן – ברחוב דוד חכמי 35, בעלות של 25 ש”ח ליום.
;

התחבר

הרשם/י לפתיחת חשבון

להורדת התוכנה בחינם נא מלאו את הפרטים

שמנו לב שהפנייה היא בנושא תמיכה