AI – בינה מלאכותית בסקצ'אפ

AI – בינה מלאכותית בסקצ'אפ

המהדורה האחרונה של מעבדות סקצ'אפ מבית טרימבל, מאפשרת לך לקצור את הכוח המהפכני של טכנולוגיית AI בתוך SketchUp כדי ליצור הדמיה מרונדרות בשניות. העתיד כבר כאן, וזה נראה יצירתי יותר, ומהיר יותר.

SketchUp Diffusion

ייצר במהירות עיבוד רעיוני ממודל תלת -ממדי בסיסי באמצעות דיפוזיה של סקצ’אפ

ביום יום, אנו צריכים לתקשר במהירות ובבהירות את הרעיונות שלנו ללקוחות.
עם אפשרויות עיצוב אינסופיות לכאורה. אנחנו מתמודדים עם אתגר של חלוקת הזמן בין תכנון ועיצוב לבין הזמן המוקדש ליצירת תמונות מייצגות, ומציגות את הפתרונות הטובים והיצירתיים ביותר שלנו.
למרבה המזל, טכנולוגיית AI יכול לעזור. הנה איך.

SketchUp + AI

לטכנולוגיית AI יש את הכוח להרחיב את יכולת היצירית שלך, ולהעניק מראה חדש. סקצ’אפ הפכה עצמה למחוייבת להנגיש את AI במקום בו יש פוטנציאל להפוך את העבודה לטובה יותר.
בעוד של- AI אין חזון יצירתי משל עצמו, הוא יכול לעזור לך למקד את שלך. תכונת התנועה (SketchUp Diffusion), שפורסמה זה עתה ב- #Sketchuplabs, הופכת את טכנולוגיית AI לקלה לשימוש ב- SketchUp, ומציעה דרך חדשה ליצור במהירות תמונות שמעוררות את התהליך היצירתי שלך ולתמוך בסיפור העיצוב שלך.

הביאו את החזון שלכם למיקוד

בחר מתוך שמונה סגנונות מוגדרים מראש כדי להגדיר את האסתטיקה של התמונות שנוצרו.

אם אתה יכול לתאר את זה, עכשיו תוכל לראות את זה ב- SketchUp. עם בחירה פשוטה, תוכל ליצור תמונות פוטוריאליסטיות או עם סגנונות שונים כדי להדגים את הרעיון המובהק שלך.
במקום לחפש משהו דומה למה שאתה רואה ולנסות להעביר ללקוחות כיצד הרעיון שלך "קרוב אבל קצת שונה", אתה יכול כעת לתפוס בצורה מדויקת יותר את היצירה הייחודית שלך.

 

concept sketch to rendered design

עברו במהירות מרישום קונספט לאפשרויות עיצוביות. השתמש בחצי הניווט כדי להציג מושגי עיצוב שנוצרו באמצעות דיפוזיה של SketchUp.

טיפ: התחל התחלה על האסתטיקה המועדפת עליך על ידי בחירת אחד מהסגנונות המוגדרים מראש של דיפוזיה.

 

התגבר על חסימות יצירתיות

מחווני ההגדרות מאפשרים לך לכוונן את פלט התמונה שלך. שמור על גיאומטריית המודל שלך או הכנס יותר כוח בהנחיית הטקסט שלך.

אם אתה מרגיש קצת תקוע או מעוניין לבחון אפשרויות נוספות, מצא השראה על ידי הקלדת תיאור של התמונה שתרצה לראות. שבו בחיבוק ידיים ותן לבינה מלאכותית לשים מולך מושגים חדשים.

מחווני ההגדרות מאפשרים לך להחליט מהי מידת ההשפעה של ההנחיות שלך ועד כמה הקפדה על המודל שלך בתמונות שנוצרו.

לדוגמה, נניח שיש לך מודל בסיסי ואתה רוצה ליצור כמה דוגמאות עבור התכנון והגימור של הפרויקט. תאר כיצד אתה רוצה שהבניין ייראה באמצעות הנחית טקסט, ולאחר מכן נסה לשחק עם מחווני ההגדרות. מכוון ל"השפעה מהירה" ומכוון חזרה "לכבד את הגיאומטריה של המודל" יעקוב מקרוב אחר תיאור הטקסט שלך אך יהפוך את המודל שלך בתמונות שנוצרו כך שתוכל לראות אלמנטים חדשים שעשויים רק לעורר כיוון חדש לגמרי.

ההגדרות פועלות גם בכיוון השני. אם אתה מתקדם יותר עם המודל שלך ורוצה לחקור דברים כמו הקשר, תאורה וחומריות, הפעל את "כבד את גיאומטריית המודל" כדי ליצור תמונות המציגות את המודל המדויק שלך עם הגימורים וההקשר שאתה מכתיב.

טיפ: אם זה עדיין בתחילת הדרך, אתה יכול לקפוץ ישר להנחיית הטקסט כדי לראות את הרעיונות שלך באים לידי ביטוי עוד לפני שאתה ממדל משהו.

מצא יישור מוקדם

 

הוסף את התמונה שנוצרה שלך כשכבת-על במודל SketchUp שלך באמצעות הוסף סצנה.

בדוק אפשרויות במהירות וקבל החלטות טובות יותר עם מידול תלת מימד, יצירת רעיונות, הדמיה מהירה וכלים לשיתוף פעולה – הכל ב-SketchUp.

כשתהיה מוכן ותרצה לשתף את הרשימה הקצרה של תמונות שלך עם בעלי עניין, השתמש ב"הוסף סצנה" כדי לשמור את התמונות שלך כשכבת-על ביציאת התצוגה של SketchUp. סצנות קלות לניווט יעזרו לך להעביר לקוחות ומשתפי פעולה ישירות ללב העיצוב שלך. זהה פתרונות אידיאליים והצעד פרויקטים קדימה מהר יותר.

שמור על שליטה יצירתית

שלב מצב סימון ב-iPad עם Diffusion כדי לעבור מסקיצה לעיבוד קונספט פוטוריאליסטי תוך שניות.

אנו רואים בבינה מלאכותית כשותף לרעיונות ועוזר הפקה, אבל החזון הוא עדיין התחום שלך. בסופו של דבר, אתה שולט בתוצאה עם כל שילוב של הדגם שלך, סימון ב-iPad והודעות טקסט. אתה קובע את הפלט על ידי בחירת הסגנונות וההגדרות המתאימים ביותר. לבסוף, אתה בוחר כיצד לשתף או להשתמש בתוצאות.

צמצם את ההנחיה להמשך פיתוח רעיון, שמור את התמונה כסצנה במודל עצמו, או שתף את התמונות כדי להתחיל בשיתוף פעולה. דיפוזיה חיה בצומת של חופש יצירתי ופרודוקטיביות מורחבת.

פתחו את הפוטנציאל היצירתי שלכם

הרחב את היכולות שלך והגבר את היכולת היצירתית שלך תוך חיסכון בזמן. התכוננו לקבל השראה ותשמחו את הלקוחות שלכם באיזו מהירות תוכלו להשיג בהירות והתאמה.

מוכן לנסות? מצא אותו במחסן ההרחבה. אתה יכול לגשת אליו ככלי מקורי בגרסאות האחרונות של SketchUp עבור iPad ו-Web.

דיפוזיה יוצאת כחלק מתוכנית SketchUp Labs. זה זמין למנויי Go, Pro או Studio פעילים בחינם לזמן מוגבל* ועם ניסיון חינם.

;

התחבר

הרשם/י לפתיחת חשבון

להורדת התוכנה בחינם נא מלאו את הפרטים

שמנו לב שהפנייה היא בנושא תמיכה