מה לקוחות אומרים עלינו...

שרון אדרי

תחום היופי והאסתטיקה + עסק לעבודות אלומיניום ומתכת

קורס מאוד מעניין ובעיקר כייפי, השעות רצות ובום מסתיים השיעור. יעל מקסימה, נעימה ומלאה בסובלנות לכולם, מחכה להשתלמויות נוספות בנושא הסקצ'אפ, רק סיימתי ובא לי שוב...

קרא עוד

דורית בכר סולל

הלבשת בתים

הקורס נתן לי מושג על היכולות של סקצ'אפ. אני בתחילת דרכי ומקווה שזה יהפוך לכלי עבודה שגרתי בשבילי. כל השיעורים הועברו בצורה מצוינת. חלקם היו קשים לי יותר, אבל ההדרכה קולחת ואם יש צורך יעל מתעכבת כדי לחדד ולהבהיר דברים לא ברורים. מרתק ללמוד דברים חדשים, אבל באופן טבעי התחברתי ליישומים שישרתו אותי בעיסוק של הלבשת בתים - יצירת צורות, הובאת אלמנטים והעמדתם בחלל. היה אחלה, נגמר מהר מדיי.

קרא עוד

דנה זלדיס

מעצבת פנים

יעל היא מורה בכל רמ"ח איבריה. החומר הנלמד מועבר בצורה מאוד מקצועית והנכונות של יעל לעזור גם מעבר לשעות הלימוד בכיתה מאוד עזרו לי. מומלץ מאוד!

קרא עוד

דני עדקי

יזמות נדל"ן

הגעתי לקורס בלי רקע נרחב בתכנון או שרטוט על מנת ללמוד להשתמש בתכנה ולהסתייע בה בעבודתי השוטפת. מאחר ואני לא בא מהרקע התכנוני היה לי קצת יותר קשה מהממוצע, אך למדתי המון והשתפרתי בצורה מאוד משמעותית. ההדרכה של יעל עם הסבלנות הרבה שלה וההתייחסות גם בזמנים שמחוץ לשעות הלמידה הרגילות עזרו לי מאוד. מעבר למקצועיות של יעל וידיעתה את התכנה על כל אפשרויותיה, פגשתי גם דמות עם אישיות מדהימה בעיני, סבלנות אין קץ גם למי שלא ממש מפוקס ומבין את כל החומר. ממליץ בחום לכל מי שמעוניין ללמוד את התכנה, גם אם הוא לא איש מקצוע מהתחום.  

קרא עוד

מיכל שילינגר

מעצבת פנים

העבודה עם סקצ'אפ נחלקת לשתי תקופות, לפני הקורס ולאחריו. תחילת העבודה עם סקצ'אפ היתה תוך כדי עבודה על פרויקטים בתחילת דרכי כמעצבת פנים. היות והתוכנה מאוד אינטואיטיבית, די מהר הגעתי לשליטה טובה והצלחתי לבנות מודלים שלמים שנראו יפה. אבל.. נתקלתי בהמון בעיות טכניות, המודלים היו כבדים וניצלתי רק חלק קטן מהיכולות של התוכנה.
בנקודה זו, הבנתי שהגיע הזמן לנפץ את תקרת הזכוכית. החלטתי לחזור אחורה ולהתחיל ללמוד מחדש.
במהלך הקורס נחשפתי לכלים חדשים, פיתחתי הרגלי עבודה נכונים ומסודרים מה שהביא באופן מיידי לייעול העבודה שלי ולחסכון גדול בזמן! בנוסף,זכיתי (ועדיין זוכה) בליווי טכני ומקצועי מיעל קדם, שתומכת בשמחה ובסבלנות לאורך כל הדרך.

קרא עוד

יעקב לרנר

מסגר

חברים יקרים , כל מי שמתעניין בלימודי סקצ'אפ, עליו לדעת שהקורס במכללת סקצ'אפ הוא מצויין ועונה על הצרכים
רציתי להגיד תודה רבה , הקורס היה מצויין מעל ומעבר למה שציפיתי.
ובאופן אישי , תודה על האדיבות, המקצועיות והירידה לפרטים , אין כמו ללמוד מאדם שמבין היטב על מה הוא מדבר ומבין איך להעביר זאת בצורה פנטסטית אני ממליץ בחום.

קרא עוד
;

התחבר

הרשם/י לפתיחת חשבון

להורדת התוכנה בחינם נא מלאו את הפרטים

שמנו לב שהפנייה היא בנושא תמיכה